Mieszkania pracownicze do wynajęcia

Auto-Kuriata to firma rodzinna z wieloletnią tradycją w obsłudze i serwisowaniu pojazdów samochodowych na terenie miasta Oława. Istniejemy i świadczymy usługi motoryzacyjne od roku 1978.
W roku 2012 otworzyliśmy drugą filie naszej stacji w Godzikowicach. Oferujemy naszym klientom pełen zakres usług związanych z diagnostyką, przeglądami, mechaniką, naprawami blacharskimi, a także serwisem tachografów cyfrowych i analogowych.

Posiadamy szeroko rozbudowany warsztat samochodowy, stację diagnostyczną, lakiernię proszkową i blacharnię, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie serwisowania i obsługi pojazdów samochodowych.
Wykonujemy nasze usługi dla pojazdów osobowych, ciężarowych, autobusów, a także pojazdów specjalnych. Oferujemy krótki czas realizacji usług oraz profesjonalną kadrę pracowniczą.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych okręgowych stacji kontroli pojazdów oraz skorzystania z pozostałych usług jakie oferujemy naszym klientom. Gwarantujemy najwyższa jakość usług, doświadczenie i pełne zadowolenie po wykonanej usłudze.

Firma znajduje się w dogodnej lokalizacji niespełna 9 KM od autostrady A4, posiadamy duży parking dla naszych klientów z bezpośrednim podjazdem dla samochodów ciężarowych.